אם אתם סובלים מסימפטומים של עיניים יבשות, אדומות, דלקות חוזרות, שעורה, רגישות, מגרדות וכד׳, חשוב שתנקטו בכל הצעדים האפשריים כדי לשמור עליהן ולהמנע מהחמרת הסימפטומים, ובמיוחד בכל הנוגע לאיפור והסרתו.

איך תנקו את העפעפיים מאיפור ותשמרו על בריאות העין?

שמן עץ התה הוא חומר נפלא שמאפשר ניקוי עפעפיים והסרת איפור בטוחה לסובלים מעיניים מגרדות, יבשות או דלקת עפעפיים. שמן עץ התה מסייע בהסרה עדינה של חיידקים אלרגניים, פסולת שומנית וסילוק הדמודקס, חיידק זעיר המצוי בסמוך לעפעפיים, במיוחד בקרב הסובלים מדלקת בעפעפיים. הוא יעיל גם כשימוש מונע למניעת התפתחות דלקות ובעיות בסביבות העיניים.

קצת על שמן עץ התה

מדובר בשמן אתרי עוצמתי שנמצא אידיאלי לשימוש ביתי והיגיינה אישית. הוא אחד השמנים הנחקרים ביותר בעולם, אחרי שהתגלו סגולותיו הרבים. את השמן מפיקים מעץ הגדל באוסטרליה, ועד לפני זמן לא רב היה מוכר לתושבי אוסטרליה והסביבה בלבד. בשנים האחרונות התגלו סגולותיו בתחום הקוסמטיקה הטבעית ושימושים נוספים, תכונות החיטוי העוצמתיות שלו והיכולת שלו לטפל במגוון תסמינים גופניים. אחרי שהיה בשימוש כמעט בלעדי של האוסטרלים כמה מאות שנים, הוא פרץ לתודעה העולמית ונפוץ כיום במדינות נוספות, ביניהן ישראל, בעיקר כמוצר קוסמטיקה טבעית אורגנית.

ולמה שמן עץ התה ממש טוב לעיניים?

בשנים האחרונות נבדק שמן זה בהקשר של תסמיני מחלות ובעיות עיניים. השמן ידוע ביכולתו להלחם בחיידקים ולחסל אותם, ביניהם חיידקי דמודקס, האחראים לדלקות בעפעפיים, לזיהום ולתסמינים של עין יבשה.

השמן הוא חומר אנטי בקטריאלי טבעי. בשל אופיו השמנוני הוא מסייע להסרת איפור בקלות, מבלי לפגוע בעיניים או להחמיר מצבים של דלקות וזיהומים. הוא גם יעיל במיוחד למשתמשים בעדשות מגע, שלעתים קרובות עלולות לגום ליובש בעיניים. שימוש בשמן עץ התה להסרת איפור, מבטיח, בנוסף לניקוי יסודי של שאריות האיפור, שמירה על בלוטות השומן בעיניים וסילוק החיידקים.

חשוב לזכור ששמן עץ התה הוא חזק ועוצמתי והשימוש בו, במצבו הטבעי, צריך להיות מבוקר ובמינון נמוך. כדי לא להגזים בכמויות, פותחו מוצרים המבוססים על השמן ובמינון הנכון והבטוח לשימוש, מבלי שייגרם כל נזק, ביניהם EYE LOVE YOU, מוס לניקוי עפעפיים ו – eye clean  & go, מים מיסלריים להסרת איפור

בשורה טובה גם לסובלים מאקנה: במקרים כאלו רוב הסיכויים שבעור יהיה מרבץ גבוה של חיידקים דוגמת דמודקס, כאשר הסבירות שיגיעו לאזור העפעפיים היא גבוהה. שטיפת אזור הגבות, הריסים וקו השיער בעזרת  EYE LOVE YOU, כפעמיים ביום, תסייע מאד במניעת התרבות החיידקים.

Back to list