ביטחון העיניים

אופטו-קוסמטיקה:
הדור החדש של מוצרי הטיפוח השומרים על בריאות העיניים שלך

עד כמה אתם חושבים ביום-יום על בריאות העיניים? כנראה לא מספיק. מוצרים אופטו-קוסמטיים הם מוצרי קוסמטיקה שנבדקו במבדקים אופטלמולוגים, מיוצרים אך ורק מחומרי גלם ששומרים על בריאות העיניים  ומומלצים לשימוש על ידי רופאי עיניים  ואנחנו ב-eyeloveyou גאים להיות מחלוצי האופטו-קוסמטיקה בישראל.

בדקת שמוצרי הטיפוח שלך בטוחים לעור שלך, אבל האם הם בטוחים לעיניים שלך?

המוצרים שחשוב לוודא שהם בטיחותיים לעיניים הם כל אלו שנמצאים בסביבת העיניים קרמים וסרומים לעיניים, מוצרים לניקוי העיניים ומסירי איפור. מעבר לכך שהם צריכים לעשות את הפעולה הנדרשת לעור, הם חייבים להיות ידידותיים לעיניים ועם פורמולות המכילות חומרים בטוחים. ב-eyeloveyou תמצאו את כל הפתרונות האלה. כל המוצרים שלנו בטוחים לעיניים ולא מתפשרים על יעילות ותוצאות מעולות גם בעור.

איך לשמור על בריאות העיניים? צפו ברופא עיניים להסבר המלא

ניקוי העיניים

הקפדה על ניקוי יומיומי של העיניים מקלה על תחושת הגירוד ואי הנוחות. למוצרי ניקוי ייחודיים, המכילים רק רכיבים בטוחים לעיניים.

טיפוח העיניים

שאריות של מוצרי טיפוח לפנים, מוצאות את דרכן גם לעיניים ומגבירות בהן את תחושת הגירוד ואי הנוחות. למוצרי טיפוח אנטי-אייג’ינג שאינם מזיקים לעיניים.

כשזה מגיע לטבע העדין של העיניים,הרכיבים הם הכל.

הדבר החשוב ביותר לשמירה על בריאות העיניים הוא שימוש ברכיבים מתאימים.המוצרים שלנו מכילים רכיבים טבעיים כמו שמן חוחובה, שמן עץ התה,נוגד חמצון eyebright. רכיבי אנטי-אייג’ינג בטוחים לעיניים כמו revinage שהוא פיתוח מיוחד המחקה במדויק את פעולת הרטינול מבלי להכיל רטינול אמיתי וכך לא לפגוע בעיניים.

חומרים מזיקים לעיניים שנמצאים בשגרת הטיפוח שלך

המוצרים שלנו לא מכילים מה שלא בטיחותי לעיניים, אלו כמה דוגמאות לחומרים שהוצאנו מהם: phenoxyethanol- חומר משמר הנמצא בהרבה מאד מוצרים קוסמטיים ועלול להזיק לעיניים. אלכוהול שנמצא ברוב ממוצרי הקוסמטיקה. הוא מייבש את העיניים והוא חומר שאנו לא רוצים בקרבת העיניים שלנו.
רטינול מרכיב אנטי-אייג’ינג מאד פופולרי. מחקרים מראים שהרטינול עושה נזק לבלוטות העפעפיים שלהן תפקיד קריטי במניעת סימפטומים רבים כגון יובש, דלקות ועוד.

אפשר להקל על הרגישות והתופעות השונות שיש לך בעיניים

המוצרים שלנו נוצרו כדי לסייע לסובלים מבעיות עיניים  כמו: עיניים רגישות או מעקצצות, עיניים אדומות, עיניים מגורות, עיניים יבשות, דלקות חוזרות, כהויות ונפיחויות בעיניים.
ברגע שעוברים להשתמש ברכיבים בטיחותיים ומקפידים על שגרת ניקוי נכונה ויום-יומית ניתן להקל משמעותית על הרגישויות השונות בעינים.

בטיחות העיניים חשובה גם למי שלא סובל מבעיות עיניים מיוחדות

בדיוק כמו ששומרים על בריאות השיניים עם הרגלים יומיומיים כמו צחצוח שיניים
כך גם לעיניים צריך לתת תשומת לב ולשמור על בריאותם, אפילו אם לא קיימת רגישות או תסמינים מיוחדים.
לכולנו מצטבר לכלוך מהאוויר או מהאיפור, הלכלוך הופך לרעלנים שחודרים לעיניים ועלולים לגרום לזיהומים.
לכן על כל אחד ואחת להקפיד על ניקוי יומיומי של העיניים בעזרת מוצרים ייעודים ובטיחותיים לכך.

שגרת הטיפוח שלך לא אמורה לפגוע בעיניים שלך

לכן אנחנו ב eyeloveyou דאגנו לך לשגרת טיפוח בטוחה לעיניים וגם לעור.
ניתן למצוא אצלינו מוס ייחודי לניקוי העיניים, מים מיסילרים להסרת איפור עיניים ומברשת מיוחדת בעיצוב וייצור בלעדי לניקוי עמוק יותר של אזור העיניים
בנוסף תמצאו אצלנו קרם עיניים משולב סרום ליום, וקרם עיניים ללילה בהם לא התפשרנו על פעולות אנטי-אייג’ינג ותוצאות אפקטיביות של שיפור במראה העור לצד חומרים השומרים על העיניים שלך.