ערכה מנקרת עיניים

מוס לניקוי עפעפיים

מוצר הדגל שלנו! מוס לניקוי עפעפיים המנקה היטב את שולי העפעף והריסים ומסייע בהקלה על תסמיני עיניים.

מים מיסלריים

ייעודי להסרת איפור, לכל מי שסובלת מאי-נוחות בעיניים. מוצר פורץ דרך לכל מי שעד היום ויתרה על איפור בשל הרגישות בעיניים.

מברשת לניקוי העפעפיים והריסים

פיתוח ייחודי של מברשת סיליקון רב פעמית המשלימה את פעולת המוס לניקוי יסודי יותר.

קרם עיניים ליום משולב סרום

פיתוח חדשני של קרם עשיר ומבוסס פפטידים לפעילות אנטי אייג׳נג עמוקה בשעות האור במקביל לשמירה על סביבה בטוחה לעיניים.

קרם עיניים משקם ללילה

פיתוח ייחודי של קרם עיניים לשגרת הטיפוח בערב, שגם שומר על בריאות העיניים וגם דואג לשיקום אנטי אייג’ינג של סביבת העיניים בעת שנת הלילה.

₪575

מה בערכה?

product_image_940_1

מוצר הדגל שלנו! מוס לניקוי עפעפיים

טיפול יעיל מתחיל בשמירה על היגיינה של שולי העפעף עם המוס לניקוי העפעפיים מבית EYE LOVE YOU. המוס הייחודי מנקה היטב את שולי העפעף, חופף את הריסים ביסודיות, ומסיר הפרשות, רעלנים ולכלוך. בנוסף, הוא מסייע במניעת יובש, דלקות חוזרות, צריבה, גרד ובשמירה על ניקיון ובריאות העין. מתאים לשימוש על בסיס יום יומי.

product_image_940_4

מים מיסלריים

נשים הסובלות מאי נוחות בעיניים, אינן צריכות לוותר על האיפור האהוב עליהן. הכירו את המים המיסלריים מבית Eye Love You: מוצר ייעודי להסרת איפור מהעיניים, המכיל חומרי גלם שנבחרו בקפידה על מנת להקל על נשים שאינן מוכנות לוותר על איפור, למרות אי הנוחות בעיניים. כן, מהיום זה אפשרי!

eye_12_22-071-16T_1200-min

מברשת לניקוי העפעפיים והריסים

מצחצחים שיניים? הגיע הזמן גם לצחצח את העפעפיים והריסים.
הדרך החדשנית, המהפכנית והכי אפקטיבית לשמירה על בריאות העיניים. מברשת סיליקון ייחודית, רב-פעמית שפותחה בלעדית ל-eye love you ייעודית לניקוי מיטבי ויעיל של אזור העפעפיים והריסים. המברשת מיועדת לשימוש עם מוס לניקוי עפעפיים שלנו והיא מאפשרת ניקוי יסודי יותר המסיר את הלכלוך, שומר על בריאות העין ומקל על תסמינים של עיניים רגישות, יבשות מגורות או מודלקות. בהבדל תרגישו מיד! בדיוק כמו לעבור לצחצוח שיניים עם האצבע, לצחצוח שיניים עם מברשת. ניקוי של העיניים חשוב לבצע פעמיים ביום- בבוקר ובערב בשימוש יומיומי קבוע מומלץ להחליף את המברשת אחת לחצי- שנה.

eye_12_22-041 both-1T_1200-min

קרם עיניים ליום משולב סרום

קרם עשיר לשימוש כחלק משגרת טיפוח הבוקר. מבוסס פפטידים לפעילות אנטי אייג׳נג עמוקה בשעות האור במקביל לשמירה על סביבה בטוחה לעיניים. להפחתת מראה הקמטים, קמטוטים, נפיחויות וקווי הבעה באזורים שסביב העיניים והעפעפיים, לשיפור הכהויות תחת העיניים ולהגברת ייצור קולגן ואלסטין. מתאים לכל סוגי העור. אידיאלי לעיניים רגישות ,יבשות או אדומות.

eye_12_22-048-3T both_1200-min

קרם עיניים משקם ללילה

קרם עיניים אנטי אייג’ינג לשימוש כחלק משגרת טיפוח בערב. להפחתת מראה הקמטים, קמטוטים, נפיחויות וקווי הבעה באזורים שסביב העיניים והעפעפיים, לשיפור הכהויות תחת העיניים ולשיקום אנטי אייג’ינג של סביבת העיניים בעת שנת הלילה. ללא אלכוהול. מכיל אך ורק רכיבים הבטוחים לעיניים. מתאים לכל סוגי העור. אידיאלי לעיניים רגישות ,יבשות או אדומות.

הרכיבים הטבעיים

natural7-new

Eyepep

קוקטייל פפטידים שנועד לטפל בכל השינויים הנוצרים באיזור העיניים כגון נפיחויות, כהויות וקמטים על ידי עידוד יצירת קולגן וחיזוק הרקמות באיזור.

natural6-new

Revinage

אקסטרקט צמחי המהווה תחליף לרטינואיד הפועל על הצערת העור ללא תופעות הלוואי של רטינול. אנטי אוקסידנט מרגיע, מפחית מראה קמטים וקמטי הבעה ומעניק גוון עור אחיד.

natural1-new

שמן עץ התה

לשמן עץ התה תכונות אנטי בקטריאליות ואנטי ויראליות רבות עוצמה, על כן הוא נחשב לאויבם של חיידקי העיניים.

מוצרי EYE LOVE YOU עברו בהצלחה שלושה מבדקים קליניים
נבדק אופטלמולוגית

בפיקוח רופא עיניים

נבדק לעור רגיש

בפיקוח רופא עור

היפואלרגני

בפיקוח רופא עור

משלוח חינם לנקודת איסוף בקניה מעל 150 ש״ח

משלוח חינם עד הבית בקניה מעל 300 ש״ח