שאלות ותשובות

תשובות לשאלות נפוצות של לקוחותינו.
לא מצאת את התשובה המבוקשת? נשמח לענות באמצעות טופס יצירת הקשר בתחתית העמוד

הסיבה שמומלץ לנקות את העיניים עם מוס מבית EYE LOVE YOU ולא עם מגבונים/ מסיר איפור רגיל היא שמוס חודר לעומק העור ומנקה אותו באופן יסודי, בעוד מגבונים למשל מורחים את הלכלוך ואינם מנקים ביסודיות. בנוסף, המגבונים משפשפים את העור העדין של העפעפיים, בעוד שפעולת המוס הנעשית עם קצות האצבעות עדינה במיוחד ואינה פוגעת בעור.

ודאי. כל מוצרי EYE LOVE YOU קיבלו את אישור משרד הבריאות.

לא. אף אחד ממוצרי EYE LOVE YOU לא נוסה על בעלי חיים.

בניגוד לחברות אחרות המשלבות בתכשירים קוסמטיים חומרי בישום, צבע או דטרגנטים – מוצרי
EYE LOVE YOU מכילים רכיבים טבעיים בלבד, ועברו בהצלחה שלושה מבדקים קליניים. כל אחד ממוצרי החברה נקי לחלוטין מחומרים משמרים (SLS), חומרי בישום או צבע, ואף מוצר לא נוסה על בעלי חיים.

בהחלט! כל מוצרי החברה מתאימים גם לגברים.

מוס לניקוי עפעפיים – שנה מפתיחת המוצר.
מים מיסלריים להסרת איפור – חצי שנה מפתיחת המוצר.

מוצרי EYE LOVE YOU יספיקו למשך חודש עד 4 חודשים, תלוי בתדירות השימוש.

את שני התכשירים מומלץ לאחסן בטמפרטורת החדר או בארונית בחדר האמבטיה.

ניתן להחזיר מוצר עד 14 ימים מרגע הגעתו ללקוח. במידה והמוצר אינו נפתח ולא בוצע שימוש – צרו קשר עם שירות הלקוחות שלנו, שלחו לנו את המוצר – וקבלו החזר כספי מלא. במידה ובוצע שימוש במוצר – צרו קשר עם שירות הלקוחות שלנו, שלחו לנו את המוצר – ובדקו אם אתם זכאים להחזר חלקי.

שמן עץ התה מאופיין בתכונות אנטי בקטריאליות ואנטי ויראליות עוצמתיות. תכונות אלה הופכות אותו ליעיל במיוחד נגד חיידקי העיניים ולכן הוא מצוי גם במוס לניקוי העפעפיים.

בהחלט. הריסים המלאכותיים עלולים לגרום ליובש ואדמומיות. מומלץ להשתמש במוס לניקוי העפעפיים של EYE LOVE YOU.

לא. המוס לניקוי העפעפיים מכיל תמצית של שמן עץ התה הדומה בתכונותיו לשמן המופק מעץ האקליפטוס, שיח ההדס, והציפורן. אם ידועה לך רגישות לאחד מצמחים ושמנים אלה, השימוש במוס אינו מומלץ.

לא. התכשירים של EYE CLEAR & GO אינם מכילים אגוזים. עם זאת, מומלץ לנסות את השימוש הראשוני במוצר על חלק קטן יותר בעור לפני שימוש נרחב יותר.

לא. התכשירים של EYE CLEAR & GO אינם מכילים גלוטן. עם זאת, מומלץ לנסות את השימוש הראשוני במוצר על חלק קטן יותר בעור לפני שימוש נרחב יותר.

כן. מוצרים החברה עברו בהצלחה שלושה מבדקים קליניים ב-QACS LAB – מעבדה מובילה בתחומה בכל אירופה.

מומלץ לנקות את העיניים פעמיים ביום. עם זאת, אין הגבלה לתדירות השימוש במוצר.

בהחלט. המוס מיועד לניקוי אזור העיניים, העפעפיים והריסים, בעוד שהמים המיסלריים מיועדים להסרת איפור בצורה יסודית. אנו ממליצים להשתמש בשני המוצרים על מנת להגיע לתוצאה מירבית.